بزرگترین سایت مرجع پوشاک استوک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت | بزرگترین مرکز فروش عمده و خرده پوشاک استوک اروپایی | فروش اینترنتی و حضوری پوشاک استوک مهاباد

راهنمای خرید از سایت مرکز استوک مهاباد ( سی استوک )


راهنمای خرید از سایت مرکز استوک مهاباد ( سی استوک )

نحوه خرید محصولات بزرگترین مرکز استوک مهاباد ( سی استوک )

روش خرید از بزرگترین مرکز استوک مهاباد ( سی استوک ) بدین ترتیب می باشد که ابتدا به صورت کامل سایت و کانال های تلگرامی و اینستاگرامی ما را مطالعه نمایید تا با استوک آشنا شده و در صورت باقی ماندن ابهام و یا داشتن سوالات بیشتر با کارشناسان ما تماس گرفته و پاسخ و راهنمایی های لازمه را دریافت نمایید .

پوشاک استوک با لباس تاناکورا فرق داشته و جهت کسب اطلاعات روی استوک چیست ؟ کلیک نمایید.

هدف ما ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان عزیز می باشد ، فروش ما وابسته به رضایت مشتریان می باشد . هر چقدر مشتریان عمده ی ما از این اجناس نتیجه ی بهتری دریافت نمایند بهتر و بیشتر با ما فعالیت خواهند نمود در نتیجه جهت ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان عزیز و نیز با توجه به حجم زیاد کار و تماس ها، لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

1- از پرسیدن سوالاتی که در سایت جواب داده شده پرهیز فرمایید.

2- خواهشمند است زمینه ی کاری خود را دقیق مشخص نمایید، یعنی به چه صورتی فعالیت می نمایید ؟ مزون، مغازه یا فروشگاه و ... کارشناسان ما با توجه به این اطلاعات بهترین روش ها را معرفی می نمایند.

3- سابقه ی فعالیت در زمینه ی پوشاک را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

4- اگر به هر دلیلی نیاز به اعتماد بیشتری نسبت به ما دارید این مورد را صادقانه به کارشناسان ما اطلاع دهید تا راه های اعتماد سازی را به شما عزیزان معرفی نمایند.

5- در چه شهری فعالیت دارید و سطح مشتریان شما در چه حدی است؟ یعنی جنس های ضعیف ، متوسط یا با کیفیت بالا می خواهند؟ چه رنج قیمتی می خواهید؟ مثلا برای یک ارزان سرایی که تمام پوشاک خود را با قیمت 10 و 15 هزار تومان می فروشد اجناس بالای 50 هزار تومان بی معنی خواهد بود و فروشنده ی ما نتیجه ی دلخواه را نخواهد گرفت.

 

نحوه خرید عمده پوشاک استوک :

با توجه به تنوع محصولات، سایز بندی، رنگ بندی، فصل فروش، قیمت، تعداد تکه، مدل و سال، موجودیت و ... حتما از آخرین اخبار و اطلاعیه های صادره در کانالهای مجازی کانالهای عمده https://t.me/stock_center در تلگرام و https://www.instagram.com/cstock_center/ در اینستاگرام و سایت بزرگترین مرکز استوک مهاباد ( سی استوک ) کسب اطلاع کرده و با کارشناسان ما در واحد مدیریت بازرگانی و فروش مجتمع هماهنگی نموده تا با راهنمایی کاملتر و به روز شما را از نحوه دقیقتر فروش آگاه نمایند.

 

نحوه خرید خرد پوشاک استوک :

به کانال های تلگرامی مخصوص خرید خرده پوشاک استوک مراجعه نموده و از آخرین محصولات و اخبار دیدن نموده و اجناس استوک مد نظر خود را انتخاب نمایید . خرید های خرده را از طریق مجاری کانالهای خرده https://t.me/cstockcenter در تلگرام و https://www.instagram.com/cstock_center/ در اینستاگرام و نیز همین سایت بررسی و انتخاب فرمایید.

 

نکات مهم در فروش پوشاک استوک :

1 - تمامی محصولات با توجه به اینکه طبق استانداردهای اروپایی تولید می شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

2- خریداران عمده ی پوشاک استوک می توانند قبل از دریافت جنس، درخواست ارسال تصویری از اجناس نموده و یا قبل از خرید انبوه ، پک های کوچک خریداری نموده و بعد از حصول اطمینان تصمیم به خرید بیشتر نمایند.

3- امکان ارسال نمونه جنس ( با دریافت هزینه ) برای مشتریان عمده وجود دارد.

4- مشتری در خرید خرد و درصورت نداشتن رضایت می تواند جنس را ظرف 48 ساعت برگشت داده و مبلغ آن را بعد از کسر هزینه های حمل دریافت نماید.

 

جهت آشنایی بیشتر با گروه ما ، پوشاک استوک ، لباس تاناکورا ، شرایط خرید ، راهنمایی های فروش و ... روی لینک زیر کلیک نمایید:

مقالات استوک

تماس با بزرگترین مرکز استوک مهاباد ( سی استوک ) :

جهت ثبت سفارش، خرید، مشاوره و مشاهده تصاویر نمونه اجناس در کانال های تلگرام و اینستاگرامی و یا کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک بفرمایید :

اطلاعات تماسی و آدرس کانال های ما

  انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 16973

آ.غ ، مهاباد، خیابان پشتی تاناکورا، روبروی ورودی راسته ی گلستان، جنب پارکینگ، فروشگاه سی استوک

بزرگترین مرکز فروش عمده و خرده پوشاک استوک اروپایی | فروش اینترنتی و حضوری پوشاک استوک مهاباد | بزرگترین سایت مرجع پوشاک استوک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما